Sayfalar

22 Ocak 2010 Cuma

BURASI SANAL ALEM, BURDAN ÇIKIŞ YOK!"yettim gari" başlıklı bir post atmayı çok isterdim. Ama henüz değil. Attığınız "nerelerdesin" konulu maillerle götüm kalkmadı. buranın da kendine göre bir bağlayıcılığı olduğunu görmek tırsıttı beni açıkçası. üstene bozbek'in beni mimlemiş olması tuzu biberi oldu. kaçmıyorum yanıtlayacağım elbet. ama ben yanıtlayana kadar güncelliğini yitirebilir, karışmam.

hayatı kah ailemin, kah sevgililerimin evlerinde torba torba yaşadım. o kadar çok torba taşıdım ki, maymunları hatırlatan uzuuun kollarım o yılları hatırlatıyor her aynaya baktığımda. Ve her evde birşeylerimi bıraktım. hala içim acıyarak hatırladığım eşyalarım bazen gelir aklıma. Lancome cilt bakım seti, ayakkabı, siyah ipek gecelik, bilmemkaç avroluk motor montu vs vs. daha fazla hatırlamak istemiyorum. bunlarsız yaşayabilirsiniz. Ama pcnizin kurulum cdsini bırakır ve hangisinin evinde bıraktığınızı hatırlamazsanız ve pcniz gün gelip çökerse götünüzün üstüne oturup bir sigara yakarsınız.

her an tatile çıkabilirim. her an geri dönebilirim.

2 yorum:

Coşkun Hürsel dedi ki...

Ben de üniversite yıllarında, kaçarcasına ayrıldığım bir öğrenci evinde iki kazağımı bırakmıştım. O kadar sevmeme rağmen kazakları, eski ev arkadaşlarımı bir daha görmemek için kazaklarımı feda etmek içime oturmuştu:(

Bozbek'in mimine ne cevap vereceğini merakla bekliyorum:)

mgntwmn dedi ki...

2.tekil şahıs:)seni de mimlemiş,sen yaptın mı ödevlerzlnzl bakiim:)