Sayfalar

10 Nisan 2010 Cumartesi

kur masayı madam despina!İyi bir blogger olmayı isterdim. Kafamda süper notlar alıyorum yaşarken. Neyi ne zaman koymam gerektiğini falan düşünüyorum. Gelgelelim hayatın takvimi benim takvimime uymuyor. zaten ben bile kendi takvimime uyamıyorum. Her şey önemini yitiriveriyor bir anda. Gelirim deyip, gitmiyorum. Beni beklemeyin deyip gecenin bir yarısı gidiyorum. Senem’in doğum gününü kutlayacağız bugün. Dün dedim ki gelmesem? Hayır magnet dedi. Bu defa küserim!

Akşama manik ben mi olurum, depresif ben mi bilmem. Meyhanede ağlayanı hiç sevmem. Ya akşamüstü demlenmeye başlamalıyım. Ya da al hediyeni git senem!


Akşama despinadayız kısmetlen…


kur masayı madam despinakirli beyaz muşamba örtüleri serçek sediri asmanın altınayanında bir ince müzeyyen ablayine mi güzeliz, yine mi çiçek?hamdolsuntaze mi bitti topikcanın sağolsunamanın yine mi güzeliz, yine mi çiçek?hamdolsunaltınbaş kadehe yağ gibi dolsungece çok genç, arzular şelalehaber etsek o yaregelse bomontidenşereflendirse biziolsak teyyare

5 yorum:

Chopartypical dedi ki...

kimsenin gücüne gitmesin ama gayri müslümlerin olduğu yerde kalite oluyor. bir bakın adalar,eski sarıyer büyükdere piyasa caddesi, vesaire.

NzN dedi ki...

Ayrıca bu gayri müslümler ağızlarının tadını da pek iyi biliyorlar ....

mgntwmn dedi ki...

onu bilmem de biz teyyare olduk. bunu söyleyebilirim:)

senem dedi ki...

Arzular şelale :) Çok güzeldi, çoook güzeldin :) İyi ki geldin di mi?

mgntwmn dedi ki...

bence evet de, masadaki herkes bizimle aynı fikirde olmayabilir:)